DNS FIT BODY - kurz pro dospělé

cvičení dle vývojové kineziologie

Hrbíte se? Bolí vás často v zádech nebo za krkem? Chcete vylepšit své držení těla a vyhnout se tak problémům pohybového aparátu? Nebo hledáte kompenzační cvičení jako doplněk svých tréninků?

Cvičení dle vývojové kineziologie DNS FIT BODY využívá pozic dětského vývoje, kterými děti prochází během prvních dvou let života. Během tohoto cvičení dochází ke stabilizaci trupu pomocí aktivace hlubokého stabilizačního systému "core". Toto fyziocvičení umí řešit problémy pohybového aparátu jako je vadné držení těla, hypotonie, hypermobilita, vbočená kolena či kotníky, plochonoží. DNS FIT BODY je i vynikajícím doplňkem tréninků pro všechny profesionální i hobby sportovce. Terapie zlepšuje výkon i koordinaci a je výbornou prevencí úrazovosti a přetížení svalů i kloubů. Podporuje zdravé držení těla při statických nebo asymetrických činnostech jako je dlouhodobé sezení v zaměstnání, florbal, hokej, hra na hudební nástroj. Toto cvičení je vhodné po porodu, po úrazech a v jakémkoliv věku pro začátečníky i pokročilé.

Lekce DNS FIT BODY probíhají formou celistvého kurzu. Cvičit budeme vždy ve středu v 18hod a začínáme 15. května. Cena kurzu je 1490,- za 8 lekcí. Kapacita kurzu je max. 8 osob, aby i během skupinového cvičení bylo cíleno na individuální problémy cvičence. Kurzovné je nutné uhradit na účet před zahájením kurzu.

Pro dosažení lepších výsledků velmi doporučujeme absolvovat individuální konzultaci před terapií, kdy provedeme statické i dynamické diagnostické testy cvičence, které zdokumentujeme a uložíme. Totéž opakujeme po terapii. Testy před a po porovnáme a navrhneme další možné pokračování v terapii. Účastníci kurzu mají vždy slevu na vstupní i výstupní konzultaci. (150Kč za konzultaci v délce 20-30 min.)

A pokud raději preferujete individuální cvičení, nabízíme i terapie pro jednotlivce nebo pár.

Cena individuálních lekcí

  • 30-ti minutová lekce / 290Kč
  • 45-ti minutová lekce / 450Kč
  • 60-ti minutová lekce / 590Kč

Máte-li o cvičení zájem, vyplňte přihlášku níže a my vás budeme kontaktovat. Platební údaje obdržíte emailem.

Přihláška