Baby masáže

Hýčkejte váš vztah s děťátkem pomocí doteků a přivoňte k účinkům aromaterapie.

Baby masáže jsou relaxační lekce pro miminka již od narození. Prohlubují vztah mezi rodičem a děťátkem, uvolňují únavu a napětí a mají blahodárné účinky na ekzémy, alergie a jiné zdravotní problémy. Působí harmonicky na fyzické i psychické zdraví a jsou vhodné i pro nedonošené děti nebo děti s hendikepem. Baby masáže zklidňují, přináší dobrý spánek, ulevují při kolikových problémech, zmírňují bolesti při růstu zoubků, rozvíjí motoriku, regulují svalové napětí (tonus), zklidňují hyperaktivitu. 

Velmi doporučujeme i těhotným maminkám a nastávajícím tatínkům, aby se seznámili s touto jemnou masážní technikou a mohli tak masírovat své děťátko od prvního okamžiku po narození. Více info k předporodním kurzům najdete zde

Lekce Baby masáží nabízíme ve dvou variantách:

  • Individuální lekce pro rodiče s miminky již od narození v pohodlí vašeho domova nebo u nás v Baby Centru
  • Skupinové Baby masáže u nás v Baby centru

Skupinové lekce probíhají v Baby centru dle aktuálního harmonogramu, který najdete v našem rezervačním systému. Pravidla k rezervacím najdete také v rezervačním systému. Prosíme o jejich pečlivé přečtení. 

Na skupinovou lekci s sebou potřebujete velkou osušku, látkovou plenu a jednorázovou přebalovací podložku, pití a pro sebe oblečení, které vám nebude líto zamazat od olejíčků.

Ceník skupinových lekcí

  • jednorázová lekce / 190,- Kč
  • permanentka na 10 skupinových lekcí s platností 3 měsíce / 1700,- Kč

Cena individuální lekce je 590 Kč. Cestovné je po Hranicích zdarma. Okolí Hranic ­+ 50 až 100 Kč, delší trasy dle domluvy.

Pokud máte o lekce zájem, vyplňte závaznou přihlášku níže a my se vám brzy ozveme. A pokud máte další dotazy, ozvěte se kdykoliv Peti Václavíkové na čísle 720581404. Těšíme se na vás.

PŘIHLÁŠKA