BABY CVIČENÍ pro kojence, batolata, děti do 4 let

Baby cvičení

Dejte možnost vašemu děťátku rozvíjet své pohybové dovednosti v našem fitness centru. Nabízíme vám veselé a hravé cvičení pro děti ve věku přibližně od 1 roku do 4 let. Pro menší děti a miminka nabízíme Baby cvičení MINI a kurzy Handlingu a péče o miminko

Baby cvičení je zaměřeno na rozvoj hrubé i jemné motoriky. Cvičíme s pestrými pomůckami jako jsou např. míčky, gymbally, overbally, obruče, kruhy, trampolínky, překážkové dráhy a jiné. 

Cvičení je doprovázeno říkadly a básničkami, prohlubuje vztah mezi dítětem a rodičem a učí děti správným pohybovým návykům, které jsou důležité pro zdraví po celý život. Děti během cvičení rozvíjí i své jazykové dovednosti a učíme se základní znalosti jako jsou např. poznávání lidského těla, tvary, barvy, počítání.

Děti jsou rozřazeny do skupinek dle věku a motorických dovedností. Věk je vždy orientační. Aktuální rozpis lekcí najdete v našem rezervačním systému. Rezervace je pro všechny lekce nutná. Pravidla k rezervacím najdete také v rezervačním systému. Prosíme o jejich pečlivé přečtení. Při velkém zájmu o cvičení otevíráme nové lekce.

Cena jednorázové zkušební lekce pro úplné nováčky je 150KČ. Jednorázové lekce je možné vyzkoušet max. 3. Pokud budete chtít v kurzu pokračovat, je nutné zakoupit permanentku.

Ceny permanentek:

Cena za 10 lekcí s platností na 3 měsíce je 1200KČ.

Cena za 20 lekcí s platností na půl roku je 2200KČ.

Cena za 20 lekcí pro sourozence s platností na 3 měsíce je 2000KČ.

Pokud máte o cvičení zájem, vyplňte závaznou přihlášku níže a my se vám brzy ozveme. A pokud máte další dotazy, ozvěte se kdykoliv Peti Václavíkové na čísle 720581404. Těšíme se na vás 

Co s sebou a jak k nám trefíte? 

Pro děti i rodiče doporučujeme pohodlný sportovní outfit, pro děti pružné legínky nebo kraťásky a tričko nebo body. Děti mohou cvičit nejlépe na boso nebo v protiskluzových ponožkách, rodiče mohou cvičit také v ponožkách nebo čisté sálové obuvi. Pití a svačinu odložte v šatně.

Fitness centrum Dynamic fit se nachází ve 3. patře budovy Koloseum. Dostanete se k nám přes vrátnici zezadu budovy bez možnosti výtahu. Pokud k nám dorazíte s kočárkem, použijte přední vchod budovy u Penny, vyjeďte výtahem do 1. nebo 2. patra, projděte kolem pošty nebo prodejnou nábytku a kočárek zaparkujte v kamerami hlídaném prostoru vedle schodiště. 

Petra VÁCLAVÍKOVÁ

Lektorka

Lektorka Petra Václavíková je dlouholetou členkou našeho trenérského teamu Dynamic fit. 

Vystudovala učitelství pro střední školy na Masarykově univerzitě, od malička se věnuje tanci a sportu a je držitelkou mnoha kvalifikací pro lektorství aerobiku, hiphopu a tance pro děti a dospělé.

Ovšem až po narození jejího syna Matyáše našla zálibu ve cvičení s těmi nejmenšími. "Děti jsou neuvěřitelně učenlivé a zvídavé a je úžasné pozorovat jejich každodenní pokroky. A protože pohyb k životu patří, je důležité budovat správné pohybové návyky už v raném věku", říká Petra.

Pavla MLNAŘÍKOVÁ

Lektorka

Vystudovala tělesnou výchovu a sport, obor Rekreologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Od malička má ráda pohyb v jakékoliv formě, na táborech pracovala s dětmi jako instruktor i jako oddílový vedoucí. Při studiu vysoké školy získala zkušenosti v odvětví zážitkové pedagogiky pro děti i dospělé.

"Pohybová aktivita je zásadní pro zdravý vývoj dítěte, a proto by měla být neodmyslitelnou součástí našich životů. Je velmi důležité u dětí budovat pozitivní vztah k pohybu a vytvářet jim podmínky pro rozvoj jejich motorických dovedností."


Děkujeme Městu Hranice a Olomouckému kraji za finanční podporu.

Přihláška