BABY CVIČENÍ pro kojence, batolata a děti do 4 let


Pohyb je radost! 

Dejte možnost vašemu děťátku rozvíjet své pohybové dovednosti v našem fitness centru. Nabízíme vám veselé a hravé cvičení pro děti ve věku přibližně od 6 měsíců do 4 let.

Baby cvičení je zaměřeno na rozvoj hrubé i jemné motoriky. Cvičíme s pestrými pomůckami jako jsou např. míčky, gymbally, overbally, obruče, kruhy, trampolínky, překážkové dráhy a jiné. 

Cvičení je doprovázeno říkadly a básničkami, prohlubuje vztah mezi dítětem a rodičem a učí děti správným pohybovým návykům, které jsou důležité pro zdraví po celý život. Děti během cvičení rozvíjí i své jazykové dovednosti a učíme se základní znalosti jako jsou např. poznávání lidského těla, tvary, barvy, počítání.

Děti jsou rozřazeny do skupinek dle věku a motorických dovedností. Délka jedné lekce je 45min.

  • Pondělí v 10:00 - děti chodci od 18m do 3 let
  • Úterý v 10:00 - děti chodci od 18m do 3 let
  • Čtvrtek v 9:00 - děti chodci od 2 do 4 let
  • Čtvrtek v 10:00 - děti lezoucí a chodci začátečníci od 10m do 18m 
  • Pátek v 9:00 - děti lezoucí a chodící od 8m do 18m
  • Pátek v 10:00 - děti nelezoucí a lezoucí od 6m do 10m

*Věk je pouze orientační.

Cena jednorázové zkušební lekce je 130KČ.

Cena za 10 lekcí s platností na 3 měsíce je 1200KČ.

Cena za 20 lekcí s platností na půl roku je 2200KČ.

Pravidla k permanentkám najdete zde.

V případě zájmu volejte na 720581404.

Budeme se těšit!

Co s sebou a jak k nám trefíte? 

Pro děti i rodiče doporučujeme pohodlný sportovní outfit, pro děti pružné legínky nebo kraťásky a tričko nebo body. Děti mohou cvičit nejlépe na boso nebo v protiskluzových ponožkách, rodiče mohou cvičit také v ponožkách nebo čisté sálové obuvi. Pití a svačinu odložte v šatně.

Fitness centrum Dynamic fit se nachází ve 3. patře budovy Koloseum. Dostanete se k nám přes vrátnici zezadu budovy bez možnosti výtahu. Pokud k nám dorazíte s kočárkem, použijte přední vchod budovy u Penny, vyjeďte výtahem do 1. nebo 2. patra, projděte kolem pošty nebo prodejnou nábytku a kočárek zaparkujte v kamerami hlídaném prostoru vedle schodiště. 

Petra VÁCLAVÍKOVÁ

Lektorka

Lektorka Petra Václavíková je dlouholetou členkou našeho trenérského teamu Dynamic fit. 

Vystudovala učitelství pro střední školy na Masarykově univerzitě, od malička se věnuje tanci a sportu a je držitelkou mnoha kvalifikací pro lektorství aerobiku, hiphopu a tance pro děti a dospělé.

Ovšem až po narození jejího syna Matyáše našla zálibu ve cvičení s těmi nejmenšími. "Děti jsou neuvěřitelně učenlivé a zvídavé a je úžasné pozorovat jejich každodenní pokroky. A protože pohyb k životu patří, je důležité budovat správné pohybové návyky už v raném věku", říká Petra.

Absolvované kurzy

  • Metodika pohybových her s dětmi do 3 let, akreditováno MŠMT
  • Cvičení s kojenci a batolaty FitMami Baby
  • Inspirace hravou tělesnou výchovou

Pavla MLNAŘÍKOVÁ

Lektorka

Vystudovala tělesnou výchovu a sport, obor Rekreologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Od malička má ráda pohyb v jakékoliv formě, na táborech pracovala s dětmi jako instruktor i jako oddílový vedoucí. Při studiu vysoké školy získala zkušenosti v odvětví zážitkové pedagogiky pro děti i dospělé.

"Pohybová aktivita je zásadní pro zdravý vývoj dítěte, a proto by měla být neodmyslitelnou součástí našich životů. Je velmi důležité u dětí budovat pozitivní vztah k pohybu a vytvářet jim podmínky pro rozvoj jejich motorických dovedností."

Absolvované kurzy:

  • Fitness instruktor 

Barbora LEHNERTOVÁ

Lektorka

Barča je členkou Dynamic fit už od jeho založení. Začínala zde v dětských letech jako aktivní závodnice v aerobiku. Posléze se věnovala tréninku dětí v kroužcích street dance, aerobiku, taneční přípravky, a také lekcím pro dospělé. 

Vystudovala všeobecné lékařství na Karlově univerzitě a po ukončení studia se specializuje na dětské lékařství. Nyní je však na mateřské dovolené, a se svou dcerou Veronikou navštěvuje baby cvičení již od miminka.

"Vytvořit u dětí návyk na pravidelnou pohybovou aktivitu je důležité. Slouží nám k rozvoji správných motorických vzorců, jako prevence dětské obezity a výhledově dalších civilizačních onemocnění. Pravidelný pohyb prospívá i našemu imunitnímu systému."Děkujeme Městu Hranice a Olomouckému kraji za finanční podporu.

Přihláška