BABY CVIČENÍ

BABY CVIČENÍ

pro kojence, batolata a děti do 4 let

Pohyb je radost! 

Dejte možnost vašemu děťátku rozvíjet své pohybové dovednosti v našem fitness centru. Nabízíme vám veselé a hravé cvičení pro děti ve věku přibližně od 9 měsíců do 4 let. 

Baby cvičení je zaměřeno na rozvoj hrubé i jemné motoriky. Cvičíme s pestrými pomůckami jako jsou např. míčky, gymbally, overbally, obruče, kruhy, trampolínky, překážkové dráhy a jiné. Cvičení je doprovázeno říkadly a básničkami, prohlubuje vztah mezi dítětem a rodičem a učí děti správným pohybovým návykům, které jsou důležité pro zdraví po celý život. 

Lekce probíhají ve skupinách vždy v pondělí a čtvrtek v 9:30 hodin a v pátek v 16:00 hodin. Děti jsou rozřazeny do skupinek dle věku a motorických dovedností. Délka jedné lekce je 40min. 

  • Pondělí v 9:30 - děti lezoucí a začáteční chodci
  • Čtvrtek v 9:30 - děti chodící
  • Pátek v 16:00 - děti nelezoucí a lezoucí

Cena za 10 lekcí je 1200kč s platností 3 měsíce.

 V případě zájmu volejte na 720581404.

Budeme se těšit!

Co s sebou a jak k nám trefíte? 

Pro děti i rodiče doporučujeme pohodlný sportovní outfit, pro děti pružné legínky nebo kraťásky a tričko nebo body. Děti mohou cvičit nejlépe na boso nebo v protiskluzových ponožkách, rodiče mohou cvičit také v ponožkách nebo čisté sálové obuvi. Pití a svačinu odložte v šatně. 

Do našeho fitness centra se dostanete přes vrátnici zezadu budovy Koloseum. Vede k nám několik pater schodů, které vás před cvičením jistě příjemně zahřejí. Pokud k nám dorazíte s kočárkem, použijte přední vchod budovy u Penny, vyjeďte výtahem do 2. patra, projděte prodejnu nábytku a kočárek zaparkujte v kamerami hlídaném prostoru vedle provozovny rehabilitace.

Petra VÁCLAVÍKOVÁ

Lektorka

Lektorka Petra Václavíková je dlouholetou členkou našeho trenérského teamu Dynamic fit. 

Vystudovala učitelství pro střední školy na Masarykově univerzitě, od malička se věnuje tanci a sportu a je držitelkou mnoha kvalifikací pro lektorství aerobiku, hiphopu a tance pro děti a dospělé. 

Ovšem až po narození jejího syna Matyáše našla zálibu ve cvičení s těmi nejmenšími. "Děti jsou neuvěřitelně učenlivé a zvídavé a je úžasné pozorovat jejich každodenní pokroky. A protože pohyb k životu patří, je důležité budovat správné pohybové návyky už v raném věku", říká Petra. 

Absolvované kurzy

  • Metodika pohybových her s dětmi do 3 let, akreditováno MŠMT 
  • Cvičení s kojenci a batolaty FitMami Baby