Zpracovávání vašich osobních údajů

Jsem Dominika Marková, provozovatelka fitness centra Dynamic fit, se sídlem Tř. 1. máje 1901, Hranice 75301, IČ 09395334.

S jakými Vašimi daty pracuji:

Abychom se mohli spojit ohledně Vaší poptávky mých služeb nebo školení, mám na webu umístěný kontaktní a registrační formulář. Údaje, které mi do něj vypíšete budu zpracovávat, abych zajistila hladký průběh fitness centra a mohla vás v připadě potřeby kontaktovat.

Budu zpracovávat Vaše jméno, kontaktní údaje (e-mail, telefon), abych Vám mohla nabídnout naše služby velice zřídka přes e-mail.

Pokud s tímto nesouhlasíte, dejte mi prosím vědět a Vaše údaje smažu do 1 měsíce. 

Jinak Vaše data budu zpracovávat 10 let od vyplnění formuláře. Veškerá tato práce s daty je možná díky tzv. nařízení GDPR (jednání o smlouvě a plnění smlouvy).

Kdo zpracovává Vaše data:

Nemám zpracovatele, kteří by se k Vaším datům dostali. 

Vaše osobní údaje neprofiluji, ani nepředávám mimo Evropskou unii.

Kontakt:

Pokud byste mě potřebovali ohledně vašich dat a mé práce s nimi kontaktovat, napište mi na e-mail dominika@dynamic-fit.cz nebo mi zavolejte na + 420 736 113 746.

Nařízení GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES) vám dává spoustu práv. Mezi nimi je právo obrátit se na mě a chtít informace, jaké osobní údaje zpracovávám, vyžádat si přístup k osobním údajům, nechat je aktualizovat nebo opravit, chtít omezení zpracování, kopii osobních údajů, přenos osobních údajů nebo po mně požadovat výmaz. Pokud si myslíte, že s osobními údaji nenakládám, jak bych měla, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně se obrátit na soud. Pevně ale věřím, že k ničemu takovému mezi námi nedojde. :)

Údaje dětí:

  1. Využívám osobní data dítěte v registračních formulářích pro účely kurzu, kroužku nebo tábora.
  2. Jako správce osobních údajů se řídíme zákonem č.101/2000 Sb.o ochraně osobních dat. 
  3. Pokud nesouhlasíte s fotografováním vašeho dítěte a se zveřejňováním fotografií v rámci propagace činnosti kroužku, tábora nebo kurz, nebojte se na mě obrátit na kontaktech uvedených výše.