RYTMIKA

... aneb pojď tančit, zpívat, do rytmu hrát!


Taneční kroužek Rytmika je vhodný pro děti od 2 do 4 let. Je určen pro malé tanečnice a tanečníky, kteří mají rádi hudbu a pohyb a chtějí se naučit něco nového. Náplní tohoto kroužku je především základní taneční a pohybová průprava. Děti během každé lekce rozvíjí motoriku a koordinaci, učí se základy gymnastiky, nacvičují jednoduché choreografie na dětské písničky, cvičí rytmická cvičení. Kromě správného držení těla, se děti naučí, jak se správně protahovat a zvětší svůj rozsah pohybu. To vše veselou a hravou formou.

Na začátku každé lekce probíhá rozcvička. Následně se děti učí jednoduché choreografie, ukazovací tanečky, učí se básničky a říkánky nebo moderní i lidové písničky. V hodině jsou využívány nejen pestré cvičební pomůcky jako např. trampolínky, obruče, míče, ale i jednoduché hudební nástroje jako např. paličky, bubínky, tamburínky.

Tento kroužek vám nabízíme ve dvou formách. Dopolední kroužek pro děti s doprovodem rodičů a odpolední kroužek pro děti bez rodičů. Děti bez rodičů si musejí umět samostatně dojít na WC, případně rodiče mohou čekat v šatně. 

  • Pondělí v 9:00 - děti 2-4 roků s rodiči
  • Středa v 16:00 - děti 2-4 roků bez rodičů

Cena děti a rodiče:

  • Cena jednorázové zkušení lekce je 130KČ.
  • Cena za 10 lekcí s platností na 3 měsíce je 1200KČ.
  • Cena za 20 lekcí s platností na půl roku je 2200KČ.

Cena děti bez rodičů:

  • 1490,- za celé pololetí
  • Během září příp. února je možné přijít si lekci nezávazně vyzkoušet.

V případě zájmu volejte Petře Václavíkové na 720581404.

Budeme se těšit!

Co s sebou a jak k nám trefíte? 

Pro děti i rodiče doporučujeme pohodlný sportovní outfit, pro děti pružné legínky nebo kraťásky a tričko nebo body. Děti mohou cvičit nejlépe na boso nebo v protiskluzových ponožkách, rodiče mohou cvičit také v ponožkách nebo čisté sálové obuvi. Pití a svačinu odložte v šatně.

Fitness centrum Dynamic fit se nachází ve 3. patře budovy Koloseum. Dostanete se k nám přes vrátnici zezadu budovy bez možnosti výtahu. Pokud k nám dorazíte s kočárkem, použijte přední vchod budovy u Penny, vyjeďte výtahem do 1. nebo 2. patra, projděte kolem pošty nebo prodejnou nábytku a kočárek zaparkujte v kamerami hlídaném prostoru vedle schodiště. 

Zuzana Hynčicová

Lektorka

Lektorka Zuzka miluje tanec a už v dětství věnovala gymnastice a basketbalu. Vystudovala zdravotní školu v Hranicích a 6 let pracovala jako pečovatelka. Díky této práci pracovala s dětmi s kombinovaným postižením a v dětských domovech. Zuzka ráda pracuje s dětmi a je i dvojnásobnou maminkou. A Zuzčino motto zní: "Tancuj vždy tak, jako by se nikdo nedíval!"

 Absolvované kurzy:

  • Kvalifikační kurz pracovníka v soc. službách
  • Kurz první pomoci a resuscitace

PŘIHLÁŠKA