RYTMIKA

... aneb pojď tančit, zpívat, do rytmu hrát!


Taneční kroužek Rytmika je vhodný pro děti od 2 do 4 let v doprovodu rodičů. Je určen pro malé tanečnice a tanečníky, kteří mají rádi hudbu a pohyb a chtějí se naučit něco nového. Náplní tohoto kroužku je především základní taneční a pohybová průprava. Děti během každé lekce rozvíjí motoriku a koordinaci, učí se základy gymnastiky, nacvičují jednoduché choreografie na dětské písničky, cvičí rytmická cvičení. Kromě správného držení těla, se děti naučí, jak se správně protahovat a zvětší svůj rozsah pohybu. To vše veselou a hravou formou.

Na začátku každé lekce probíhá rozcvička. Následně se děti učí jednoduché choreografie, ukazovací tanečky, učí se básničky a říkánky nebo moderní i lidové písničky. V hodině jsou využívány nejen pestré cvičební pomůcky jako např. trampolínky, obruče, míče, ale i jednoduché hudební nástroje jako např. paličky, bubínky, tamburínky.

Tento kroužek vám nabízíme ve dvou formách. 

  • Odpolední Rytmika v pondělí v 16:00
  • Dopolední Rytmika ve čtvrtek v 10:00

Aktuální rozpis lekcí najdete v našem rezervačním systému. Rezervace je pro všechny lekce nutná. Pravidla k rezervacím najdete také v rezervačním systému. Prosíme o jejich pečlivé přečtení. 


Ceník dopoledních lekcí

Cena jednorázové zkušební dopolední lekce pro úplné nováčky je 150KČ. Jednorázové lekce je možné vyzkoušet max. 3. Pokud budete chtít v kurzu pokračovat, je nutné zakoupit permanentku.

Ceny permanentek:

  • Cena za 10 lekcí s platností na 3 měsíce je 1200KČ.
  • Cena za 20 lekcí s platností na půl roku je 2200KČ.
  • Cena za 20 lekcí pro dva sourozence s platností na 3 měsíce je 2000KČ.

Ceník odpoledních lekcí

  • 1590 Kč za dítě za celé pololetí
  • Během září příp. února je možné přijít si lekci nezávazně vyzkoušet.
  • Zaplacením školného máte rezervováno místo ve skupině na celé pololetí a při velké absenci peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

Pokud máte o Rytmiku zájem, vyplňte závaznou přihlášku níže a my se vám brzy ozveme. A pokud máte další dotazy, ozvěte se kdykoliv Peti Václavíkové na čísle 720581404. Těšíme se na vás.

PŘIHLÁŠKA