ODDÍL AEROBIKU

ZAJÍMAVOST: Většina cvičitelek Dynamic fitu vyrůstala právě v tomto oddíle pod vedením Nadi Hořínové!

Od nového školního roku otevíráme nábor dětí do oddílů aerobiku ve všech věkových kategoriích v Dynamic fit Hranice!

Náš oddíl aerobiku za dobu své dlouholeté existence vychovává mnoho aktivních sportovkyň. Jsme moc rádi, že se nám již dlouhou řadu let daří udržet zájem dívek o tento sport.

Náplní školního roku je nácvik sestavy, která pohybem, hudbou a kostýmy odpovídá určitému tématu. Často používáme ke cvičení různé pomůcky. Mimo to probíhá trénink na zlepšení fyzické kondice, síly a flexibility pod vedením zkušených trenérek. Vrcholem roku je závodní sezóna, kdy v jarních měsících sklízíme, co jsme celý rok sázeli.

V přípravce děti učíme základy aerobiku hravou formou a podporujeme v dětech lásku ke sportu.

Aerobik je pro děti všestranný trénink. Je to kolektivní sport, a v našem oddílu vzniklo za jeho existenci mnoho celoživotních přátelství. ☺

V této chvíli máme okolo 40 členů a z toho máme velkou radost. Oddíl aerobiku TJ Sigma Dynamic fit Hranice má v současné době 3 družstva rozdělená podle věku a výkonnosti:

  • Přípravka - orientační věk 6-8 let (pondělí a středa 16-16:55)
  • Mladší oddíl - orientační věk 9-12 let (pondělí a středa od 15-15:55)
  • Starší oddíl - orientační věk od 12 let (pondělí a středa od 17-17:55)
CENA: 1500kč/pololetí

Naše úspěchy

V roce 2020 naše nejstarší dívky byly za velmi úspěšnou skladbu "Zavolejte stráže" nominované na sportovce roku jako družstvo a byly oceněny jako 3. nejlepší v Hranicích. Tohoto úspěchu si moc ceníme.

Po covidové pauze se v sezóně 2022 opět mohlo soutěžit, a tak jsme toho využili na maximum.

Mladší oddíl závodil se sestavou Hladce obrace pod vedením trenérky Nadi Hořínové. Svým výkonem si holky vybojovaly 2. místo na soutěži v Brně, 3. místo v Olomouci, 4. místo v Otrokovicích a 4. místo na celostátním finále v Praze.

Starší oddíl soutěžil se sestavou Zlatá horečka pod vedením Barči Lehnertové. Holky předvedly v letošní sezóně výborný výkon, včetně obsazení medailových pozic. Dívky získaly 1. místo v Brně, 1. místo v Olomouci, 3. místo v Ostravě, 6. místo v Otrokovicích a 5. místo v celostátním finále v Praze.

Oba oddíly si na krajské přehlídce pódiových skladeb v Tovačově odvezly společně pohár za originalitu.

Chcete, aby vaše děti byly součástí naší party? Přijďte během září na nábor! Můžete si lekce nezávazně vyzkoušet. 

Kontakt na vedoucí klubu: Naďa Hořínová - 603273881.

Budeme se na vás těšit ☺

PŘIHLÁŠKA