ODDÍL AEROBIKU

ZAJÍMAVOST: Většina cvičitelek Dynamic fitu vyrůstala právě v tomto oddíle pod vedením Nadi Hořínové!

TENTO KROUŽEK JE KAPACITNĚ NAPLNĚN, PROSÍM NEPOSÍLEJTE PŘIHLÁŠKY!

Náš oddíl aerobiku za dobu své dlouholeté existence vychovává mnoho aktivních sportovkyň. Jsme moc rádi, že se nám již dlouhou řadu let daří udržet zájem dívek o tento sport.

Náplní školního roku je nácvik sestavy, která pohybem, hudbou a kostýmy odpovídá určitému tématu. Často používáme ke cvičení různé pomůcky. Mimo to probíhá trénink na zlepšení fyzické kondice, síly a flexibility pod vedením zkušených trenérek. Vrcholem roku je závodní sezóna, kdy v jarních měsících sklízíme, co jsme celý rok sázeli.

V přípravce děti učíme základy aerobiku hravou formou a podporujeme v dětech lásku ke sportu.

Aerobik je pro děti všestranný trénink. Je to kolektivní sport, a v našem oddílu vzniklo za jeho existenci mnoho celoživotních přátelství. ☺

V této chvíli máme okolo 40 členů a z toho máme velkou radost. Oddíl aerobiku TJ Sigma Dynamic fit Hranice má v současné době 3 družstva rozdělená podle věku a výkonnosti:

  • Přípravka - orientační věk 6-8 let (pondělí a středa 16-16:55)
  • Mladší oddíl - orientační věk 9-12 let (pondělí a středa od 15-15:55)
  • Starší oddíl - orientační věk od 12 let (pondělí a středa od 17-17:55)
CENA: 1700kč/pololetí

Úspěchy

Sezóna 2022/2023 byla pro týmy aerobiku velmi úspěšný.

Skupinka přípravky pod vedením Nadi Hořínové, ve které se většina holčiček teprve seznámila s aerobikem, se zúčastnila několika soutěží a přehlídek. I když pro ně pódium a vystupování před publikem bylo zcela nové, zvládly to skvěle. Konkrétně si holčičky vybojovaly se sestavou Zpěvácká show 3.místo na Mia festivalu v Ostravě, 4.místo v Otrokovicích, zúčastnily se přehlídky pódiových skladeb v Tovačově, a také vystupovaly na Dni tance v hranickém zámku.

Tým mírně pokročilých, také pod vedením Nadi Hořínové, neboli náš "prostřední" tým, si se sestavou Nechte zvony znít vybojoval taky několik úspěchů. Konkrétně 3.místo na Mia festivalu v Ostravě, 4.místo v Otrokovicích a 1.místo v Brně. Děvčata si právem vysoutěžila své místo v celostátním finále v Praze, kde se ve velké konkurenci umístila na skvělém 5.místě. Holky se taky zúčastnily přehlídky pódiových skladeb v Tovačově a vystupovaly na Dni tance v hranickém zámku.

Tým pokročilých pod vedením Barči Lehnertové je náš nejstarší tým, ve kterém cvičí některé holky aerobik již od svých 5 let. Tento tým měl letos velmi úspěšnou sezónu. Se sestavou Ta holka je pirát! si dívky odvezly 2.místo z Ostravy, 3.místo z Otrokovic a 1.místo z Brna. Holky se také zúčastnily celostátního finále, kde ve velké konkurenci těch nejlepších týmů obsadily 5. místo. Spolu s ostatními týmy vybojovaly v Tovačově pohár kreativity.

Kontakt

Kontakt na vedoucí klubu: Naďa Hořínová - 603273881.

Budeme se na vás těšit!

PŘIHLÁŠKA

TENTO KROUŽEK JE KAPACITNĚ NAPLNĚN, PROSÍM NEPOSÍLEJTE PŘIHLÁŠKY!