DNS FIT KID

DNS FIT KID je zábavné "fyziocvičení" pro děti školního věku, lze jej však efektivně aplikovat i pro dospělé. Cílem tohoto speciálního cvičebního programu je stabilizace trupu pomocí aktivace hlubokého stabilizačního systému. Lidově řečeno: zpevní se bříško a trup, aby celé tělo správně a zdravě fungovalo.

Metoda DNS (Dynamická neuromuskulární stabilizace) podle prof. Koláře se využívá u vadného držení těla, chabého držení těla, hypotonie, hypermobility, vbočených kolen a kotníků, plochonoží a jiných problémů pohybového aparátu. Tato metoda je i vynikajícím doplňkem tréninků pro všechny profesionální i hobby sportovce. Terapie zlepšuje výkon i koordinaci a je výbornou prevencí úrazovosti a přetížení svalů i kloubů. Podporuje zdravé držení těla při statických nebo asymetrických činnostech jako je např. hra na housle, florbal, hokej nebo dlouhodobé sezení v lavici či v zaměstnání.

Lekce DNS FIT KID probíhají individuálně nebo ve skupince.

Individuální lekce DNS FIT KID probíhají vždy dle objednávek a jejich délka závisí na věku a kondici cvičence. Individuální lekce nabízíme pro děti již od 5ti let. Před terapií provedeme statické i dynamické diagnostické testy cvičence, které zdokumentujeme a uložíme. Totéž opakujeme po terapii. Testy před a po porovnáme a navrhneme další možné pokračování v terapii. K terapii obdržíte zdarma i cvičebníček.

Cena individuálních lekcí

  • 30-ti minutová lekce / 290Kč
  • 45-ti minutová lekce / 450Kč
  • 60-ti minutová lekce / 590Kč

Skupinové lekce DNS FIT KID probíhají vždy pololetně jako celistvý podzimní nebo jarní kurz, který obsahuje 15 lekcí. Před zahájením celého kurzu je možné vyzkoušet si cvičení během ukázkových lekcí, které probíhají buďto v září nebo únoru.

Cena ukázkové lekce je pouze 100 Kč a rodiče mohou být na ukázkové lekci přítomni. Kurz pak probíhá bez rodičů. Cena celého kurzu je 2490 Kč a platbu je možné rozdělit na dvě splátky. V ceně kurzu je i DNS FIT KID cvičebníček.

V každé skupince je vždy max. 8 dětí, aby i během skupinového cvičení bylo cíleno na individuální problémy cvičence. Rezervace na ukázkové lekce i celý kurz je vždy nutná. Více info k rezervacím i přihlášku najdete níže.

Kdy bude kurz DNS FIT KID probíhat?

  • děti 7-10 let cvičí vždy pondělí v 15hod
  • děti 11-14 let cvičí vždy ve čtvrtek v 15hod

Peníze za promeškané lekce nevracíme. Děkujeme za pochopení.

Pro dosažení lepších výsledků velmi doporučujeme absolvovat individuální konzultaci před terapií, kdy provedeme statické i dynamické diagnostické testy cvičence, které zdokumentujeme a uložíme. Totéž opakujeme po terapii. Testy před a po porovnáme a navrhneme další možné pokračování v terapii. Účastníci kurzu mají vždy slevu na vstupní i výstupní konzultaci. (150Kč za konzultaci v délce 20-30 min.)

Co s sebou?

Aby bylo zajištěno správné vnímání chodila, cvičíme vždy bosky, dále pak ideálně v uplých, pružných legínách či kraťasích a tílku. Nezapomeňte pití.

V případě zájmu je možné vést lekce nebo celou terapii dle vašich požadavků individuálně, v páru, ve skupině, přímo ve vašem sportovním klubu či v hodinách tělesné výchovy. Máte-li další otázky, kontaktujte lektorku Peťu Václavíkovou na čísle 720581404.

Jakmile vyplníte a odešlete přihlášku, ozveme se vám. Informace k rezervacím na ukázkové lekce i celý kurz obdržíte poté smskou.

Přihláška