Baby cvičení MINI

Lekce Baby cvičení MINI pro děti od 2 měsíců do jednoho roku probíhají v malé skupince. 

Cvičení podporuje zdravý a symetrický psychomotorický vývoj, učíme se děti správně nosit a manipulovat s nimi a na konci každé lekce mají maminky prostor konzultovat individuální otázky. Postupně procházíme a vysvětlujeme si všechny důležité milníky dětského vývoje od prvního vzpřímení až po samostatnou chůzi. Délka skupinové lekce Baby cvičení MINI je 20-40 min. Jakmile se děti rozchodí mohou dále navštěvovat klasické lekce Baby cvičení. Při velkém zájmu o cvičení otevíráme nové lekce.

Pokud je u děťátka odhalen jakýkoliv problém ve vývoji, nabízíme i individuální lekce, kde se na daný problém zaměříme a snažíme se ho napravit, případně vám doporučíme konzultaci u dětského fyzioterapeuta. Čím dříve je problém odhalen a pracuje se s ním, tím lépe se děťátko bude vyvíjet v pozdějším věku.

S sebou potřebujete pohodlné oblečení, pro děti bodýčko a legíny, přebalovací potřeby, svačinku, látkovou plenu a oblíbenou hračku. Kočárek zaparkujte u schodiště.

Skupinové lekce probíhají v Baby centru dle aktuálního harmonogramu, který najdete v našem rezervačním systému. Pravidla k rezervacím najdete také v rezervačním systému. Prosíme o jejich pečlivé přečtení. 

Ceník skupinových lekcí 

  • první zkušební lekce / 100 Kč
  • permanentka na 10 skupinových lekcí s platností 3 měsíce / 1500 Kč

Individuální lekce probíhají vždy dle objednávek. Délka individuální lekce Baby cvičení MINI se odvíjí dle věku a kondice děťátka. 

Cena individuálních lekcí

  • 30-ti minutová lekce / 290 Kč
  • 45-ti minutová lekce / 450Kč
  • 60-ti minutová lekce / 590Kč

Pokud máte o cvičení zájem, vyplňte závaznou přihlášku níže a my se vám brzy ozveme. A pokud máte další dotazy, ozvěte se kdykoliv Peti Václavíkové na čísle 720581404. Těšíme se na vás.

Přihláška


Co říkájí na Baby cvičení MINI maminky, co už jej vyzkoušeli?

Děkujeme Olomouckému kraji za finanční podporu.