JARNÍ RESTART

Máte chuť být v lepší kondici? Chcete vylepšit svůj životní styl? Chcete zpevnit, redukovat nebo se "jen" zdravě hýbat? Jarní restart je tou pravou a jedinečnou příležitostí. Neváhejte a pojďte do toho s námi.

Jarní restart je 10-ti týdenní motivační kurz pro všechny, kteří chtějí udělat něco pro sebe a své zdraví.

Kurz obsahuje:

Zdravý životní styl

Úvodní přednášku o vyváženém stravování a zdravém životním stylu.

Meření

Měření složení těla na začátku a konci kurzu - účastníci kurzu mají možnost domluvit si i individuální konzultaci za zvýhodněnou cenu.

Cvičení

9 skupinových cvičebních lekcí s ochutnávkou různých forem cvičení jako např. intervalový či kruhový trénink, posilovací i protahovací cvičení, cvičení s pomůckami, strečink.

Motivace

Každý týden motivační domácí pohybové úkoly a tipy k postupnému zlepšení životního stylu v rámci podpůrné Whatsapp skupinky.

Kdo vás kurzem provede?

Petra Václavíková

Lektorka Petra Václavíková je dlouholetou členkou trenérského týmu Dynamic fit. Má zkušenosti s vedením skupinových i individuálních lekcí různých forem. Důraz klade především na zdravý a správně provedený pohyb.

 Svým laskavým a trpělivým přístupem se Peťa pokusí vybudovat vám závislost na pohybu.

Barbora Jakešová

Farmaceutka a výživová poradkyně Barbora Jakešová je spoluzakladatelkou projektu Apatyka Athena

Barča propojuje znalosti západní medicíny s celostním pohledem na zdraví. Pomůže pochopit procesy, které se dějí ve vašem těle a provede vás změnou životního stylu tak, abyste se cítili ve svém těle co nejlépe.

Kdy začínáme?

Začínáme v pátek, 26. dubna 2024. Úvodní přednáška a měření na začátku kurzu proběhnou 26. dubna od 16 do 18 hod. Cvičit budeme v průběhu celého kurzu vždy v pátek v 17 hod. Závěrečná lekce a měření na konci kurzu proběhnou v pátek 28. června od 16hod. 

Kapacita kurzu je max. 8 osob, aby i během skupinového kurzu bylo cíleno na individuální potřeby účastníka. 

Cena celého kurzu je 2790,- a kurzovné je nutné uhradit na účet před zahájením kurzu.

Máte-li o kurz zájem, vyplňte přihlášku níže a my vás budeme kontaktovat. Platební údaje obdržíte e-mailem. V případě dalších otázek se obraťte na Peťu Václavíkovou na čísle 720581404.

Přihláška