Předporodní kurzy pro budoucí rodiče

Nejdůležitějším obdobím pro zdravý vývoj miminka jsou zejména první měsíce života. Rodiče jsou s děťátkem nepřetržitě a svým přístupem a pravidelnou péčí zásadně ovlivňují jeho vývoj. Naučte se správně manipulovat s miminkem, poznejte správný psychomotorický vývoj dětí a osvojte si jemnou masážní techniku baby masáží ještě před narozením vašeho děťátka. Staňte se tak sebejistými rodiči ihned od prvních společných chvilek.

Předporodní kurz Handlingu a péče o miminko obsahuje tři individuální sezení o délce více jak 60 minut každé, během kterých se dozvíte spoustu informací k níže zmíněným tématům. Vše si prakticky ukážeme a natrénujeme.

  • Handling a manipulace s miminkem
  • Psychomotorický vývoj dětí
  • Baby masáže

Cena celého kurzu je 1790Kč. Kurzy probíhají u nás v Baby centru nebo v pohodlí vašeho domova. Cestovné je po Hranicích zdarma. Okolí Hranic ­+ 50 až 100 Kč, delší trasy dle domluvy.

Pokud máte o kurz zájem, vyplňte závaznou přihlášku níže a my se vám brzy ozveme. A pokud máte další dotazy, ozvěte se kdykoliv Peti Václavíkové na čísle 720581404. Těšíme se na vás.


PŘIHLÁŠKA