RANNÍ LEKCE

25.09.2023

JSI TAKY RANNÍ PTÁČE? 

Ranní cvíčo je bo-ží a někomu vyhovuje prostě mnohem víc než večerní workout. Proto jsme se rozhodli zavést ranní lekce a to skoro každý den!


JAKÉ LEKCE RÁNO CVIČÍTE?

  1. Každé pondělí v 6:30 je lekce NOHY + ZADEK s Domčou. Na této lekci se soustředíme na posílení spodní části těla pomocí různých metod, včetně tělesné hmotnosti, těžších vah, gumových pásů a dalších pomůcek, abychom zajistili maximální efektivitu. Do tréninku vždy začleníme i krátký intervalový trénink s vysokou intenzitou, který vás dostane do anaerobní zóny a zlepší vaše spalování.
  2. Každé úterý v 6:30 je lekce KRUHÁČ s Terkou. Kruháč je komplexní cvičení, které posiluje celé tělo a kombinuje v sobě aerobní a anaerobní aktivity. Skládá se ze stanovišť zaměřených na různé svalové partie, mezi nimiž se přesouváte "v kruhu" - 40s makáte 20s odpočíváte. Cviky cílí a využívají více hlavních svalových skupin a kloubů současně. Díky zapojení více svalových skupin šetříme čas a využíváme ho efektivně – více zapojených svalů znamená větší potřebuju energie a spálených kalorií.
  3. Každý čtvrtek v 6:30 je lekce HORNÍ ČÁST TĚLA s Domčou. Abychom vyrovnali pondělní trénink spodní části těla, ve čtvrtek se soustředíme na ruce, záda a trup. Opět využíváme různé metody, včetně tělesné hmotnosti, těžších vah, gumových pásů a dalších pomůcek, abychom zajistili maximální efektivitu. Do tréninku i zde vždy začleníme krátký intervalový trénink s vysokou intenzitou, který vás dostane do anaerobní zóny a zlepší vaše spalování.
  4. Každou sobotu v 8:30 je lekce CARDIO & BŘIŠÁKY s Domčou. Tato lekce se skládá ze 30 minut intenzivního cardia ve třech úrovních - vybereš si, co zvládneš a makáš! Dalších 20 minut se soustředíme na posilování kóru a břišních svalů.

JAK SI MÁM LEKCI VYBRAT?

Naše ranní lekce jsou sestaveny tak, ať je můžeš jakkoliv kombinovat. Dokonce můžeš absolvovat i všechny ranní tréninky v jeden týden. Pokud ale nemáš tolik času, tak si vyber tréninky podle potřeby!

JAK SE NA RANNÍ LEKCI PŘIPRAVIT?

Každému vyhovuje něco jiného, ale pokud jsi na ranních lekcích začátečník je důležité si pamatovat, že tvé tělo se ráno musí dostatečně probudit, hydratovat a naplnit benzínem (snídaně!). Jen takto lekci budeš moct dát na 100% a cvičení si užít. 

Takže pokud miluješ ranní cvíča jako my, nebo chceš jen vyzkoušet něco nového - přidej se k nám!

Registruj se už dnes, stačí kliknout sem.