Nové pokyny & pravidla po provoz fitka

31.05.2021

Coviďácké opatření se mírně upravují ode dneška a jelikož si chceme všichni užít cvičení bezpečně, prosím přečti si a dodržuj následující pokyny jak od naší vlády, tak od nás👇🏼

1️⃣Počet osob na lekce je omezen. Nebudeme tě nudit tou složitou matematickou rovnicí, která obsahovala m2, velikost našeho fitka, 2 metrové rozestupy, 4 lidi na provedení výpočtu a "počítá se personál nebo nepočítá?"🤓 Každopádně je potřeba se zaregistrovat na každou lekci, kterou budeš chtít absolvovat. Máme několik způsobů jak na to 👉🏼 Zaregistruj se přes formulář na našem webu, pošli email, pošli sms, pošli zprávu na IG nebo FB, pošli holuba.. Máme pokryto vše 😎Pokud už bude plno, dáme ti vědět. Pokud odpověď neobdržíš - počítáme s tebou!

2️⃣Před vstupem do fitka se ujisti, že máš negativní PCR test ne starší než 7 dní, nebo antigenní test ne starší než 72 hod, nebo potvrzení o očkování (14 dní po ukončené 1. dávce), nebo potvrzení, že spadáš do ochranné lhůty 180 dní od prodělání nemoci Covid-19🥲Asi nebude možné, abychom vás všechny před každou lekcí kontrolovali, takže tě poprosíme, at' nám u vstupu podepíšeš čestné prohlášení, že spadáš pod jednu z těchto kategorií a to máme vyřešeno.

3️⃣V prostorách budovy, kde se fitko nachází a ve fitku měj, prosím, nasazený respirátor. Přijdeš do kontaktu se spoustou lidí a i když všichni čestně prohlásíme předešlý bod, nikdy není nad extra ochranu, že jo😉PŘI CVIČENÍ RESPIRÁTOR MÍT NEMUSÍŠ, ale drž se od všech ty dva metry, které jsme ti tak bolestně vypočítali!

4️⃣V prostorách fitka ti budou k dispozici desinfekce, tak je prosím využij jak už na sebe tak hlavně na jakékoliv náčiní, které po použití vracíš zpět na své místo 😉😉😉

5️⃣Lekce budou zkráceny na 50 minut, aby se sály stihly vyvětrat a vy se v klidu vystřídali mezi hodinami bez zbytečného shromažďování v prostorách fitka - takže šatnové vykecávačky simvás přesuňte ven - hlásíme, že Ducatti zahrádka otevřena 🍷!

6️⃣Platnost všech permanentek je prodloužena do konce srpna 2021.

7️⃣I když máme plno Covid pravidel, která musíme dodržovat, fitko je "Covid-free" zóna, čili je zakázáno se o něm v prostorách fitka bavit. Tak celkově stěžování a negace nám tam nenos teď, joo? Všichni toho máme až až a všichni určitým věcem věříme a jiným zase ne, tak to hoďme aspoň na tu hoďku za hlavu a udělejme si to hezký❤️ Můžeme do fitka a dát si pořádně do těla - co víc si přát?

Tak, jestli jsi to dočetl až sem, tak od nás snad vše. Kdybychom jsme si ještě na něco vzpomněli, napíšeme to zase sem a kdybyste měli nějaké dotazy či připomínky vy, tak nám dejte vědět.

Děkujeme moc a TĚŠÍME SE NA VÁS!

DF tým♡