LETNÍ PROGRAM

01.07.2021

OD 01.07.2021 BUDE PLATNÝ NOVÝ PROGRAM!

Prosím vezměte na vědomí, že stále platí: 

1️⃣Počet osob na lekce je omezen a je potřeba se zaregistrovat na každou lekci, kterou budeš chtít absolvovat. Máme několik způsobů jak na to 👉🏼 zaregistruj se přes formulář na našem webu, pošli email, pošli sms, pošli zprávu na IG nebo FB, pošli holuba.. Máme pokryto vše 😎Pokud už bude plno, dáme ti vědět. Pokud odpověď neobdržíš - počítáme s tebou!

2️⃣Před vstupem do fitka se ujisti, že máš negativní PCR test ne starší než 7 dní, nebo antigenní test ne starší než 72 hod, nebo potvrzení o očkování (14 dní po ukončené 1. dávce), nebo potvrzení, že spadáš do ochranné lhůty 180 dní od prodělání nemoci Covid-19🥲 U vstupu tě poprosíme, at' nám podepíšeš čestné prohlášení, že spadáš pod jednu z těchto kategorií.

3️⃣V prostorách budovy, kde se fitko nachází a ve fitku měj, prosím, nasazený respirátor. Přijdeš do kontaktu se spoustou lidí a i když všichni čestně prohlásíme předešlý bod, nikdy není nad extra ochranu, žejo😉PŘI CVIČENÍ RESPIRÁTOR MÍT NEMUSÍŠ, ale drž se od všech ty dva metry, které jsme ti tak bolestně vypočítali!

4️⃣Šatny i sprchy jsou plně k dispozici.

5️⃣V prostorách fitka ti budou k dispozici desinfekce, tak je prosím využij jak už na sebe tak hlavně na jakékoliv náčiní, které po použití vracíš zpět na své místo 😉😉😉

6️⃣Lekce budou zkráceny na 50 minut, aby se sály stihly vyvětrat a vy se v klidu vystřídali mezi hodinami bez zbytečného shromažďování v prostorách fitka - takže šatnové vykecávačky simvás přesuňte ven - hlásíme, že Ducatti zahrádka otevřena 🍷

Děkujeme a těšíme se na vás!

DF tým♡