MIMI KURZ

MIMI KURZ

pro miminka 3-6 měsíců a 6-9 měsíců

Velice nás těší váš zájem o cvičení s dětmi a jelikož je důležité učit děti správným pohybovým návykům už od malička, nabízíme pro ty úplně nejmenší MIMI KURZ.

Pro miminka ve věku 3-6 měsíců a 6-9 měsíců nabízíme veselé a hravé cvičení v kurzu, který obsahuje 6 lekcí. Každá lekce trvá 40min a cena kurzu je 840kč. Aktuální termíny nových kurzů najdete v Aktualitách nebo na našem Facebooku a Instagramu.

A co vás na kurzu čeká? 

  • natrénujeme správnou manipulaci s miminkem 
  • vysvětlíme si psychomotorický vývoj kojenců a batolat  
  • naučíme se cviky, pomocí kterých můžete podpořit vývoj miminka 
  • budeme cvičit v malé skupince 

Kapacita je vždy 6 míst, v případě zájmu volejte 720581404.

Co s sebou a jak k nám trefíte? 

Pro miminka doporučujeme pohodlné body a legíny. S sebou nezapomeňte přebalovací potřeby, látkovou plenu a oblíbenou hračku. Maminkám také doporučujeme pohodlný sportovní outfit. Pití a svačinu odložte v šatně. 

Do našeho fitness centra se dostanete přes vrátnici zezadu budovy Koloseum. Vede k nám několik pater schodů, které vás před cvičením jistě příjemně zahřejí. Pokud k nám dorazíte s kočárkem, použijte přední vchod budovy u Penny, vyjeďte výtahem do 2. patra, projděte prodejnu nábytku a kočárek zaparkujte v kamerami hlídaném prostoru vedle provozovny rehabilitace.

Petra VÁCLAVÍKOVÁ

Lektorka Petra Václavíková je dlouholetou členkou našeho trenérského teamu Dynamic fit. 

Vystudovala učitelství pro střední školy na Masarykově univerzitě, od malička se věnuje tanci a sportu a je držitelkou mnoha kvalifikací pro lektorství aerobiku, hiphopu a tance pro děti a dospělé. 

Ovšem až po narození jejího syna Matyáše našla zálibu ve cvičení s těmi nejmenšími. "Děti jsou neuvěřitelně učenlivé a zvídavé a je úžasné pozorovat jejich každodenní pokroky. A protože pohyb k životu patří, je důležité budovat správné pohybové návyky už v raném věku", říká Petra. 

Absolvované kurzy

  • Metodika pohybových her s dětmi do 3 let, akreditováno MŠMT 
  • Cvičení s kojenci a batolaty FitMami Baby