VÍTÁME NOVOU TRENÉRKU

01.07.2023

VELKÉ přivítání nové trenérky do našeho DF týmu - Terky Indruchové.❤️


👉🏼Terka se pohybu věnuje od dětství, kdy propadla zimnímu lyžování a tanci, jako jsou mažoretky, břišní tance či street dance. Poté objevila vytrvalostní atletiku. Na ovále strávila dobrých 5 let, kde si vybojovala spousty míst, včetně MČR.


Jelikož ji ale nebavilo běhat stále dokola a chtěla objevovat nová místa, přeorientovala se na běhy v náročnějším trailu (lesy, hory, kopce,…) — trasy přes 30 km s více jak 2000 m převýšení, které běhá dodnes. 🏃🏽‍♀️


Zdravý životní styl ji inspiroval k absolvování kurzu Výživového poradce a Instruktora fitness. Jejím cílem je především předání informací v oblasti kondice, vytrvalosti, techniky běhu, výživy a fitness světa.


👉🏼Terka povede lekce Kruháč a Ranní Warm-up, které budou obsahovat komplexní cvičení, které posiluje celé tělo a kombinuje v sobě aerobní a anaerobní aktivity. Skládá se z vybraných stanovišť zaměřených na různé svalové partie, mezi nimiž se přesouváte "v kruhu" - 40s makáte a 20s odpočíváte. Cviky cílí a využívají více hlavních svalových skupin a kloubů současně. Díky zapojení více svalových skupin šetříme čas a využíváme ho efektivně – více zapojených svalů znamená větší potřebuju energie a spálených kalorií.